Centrale Telefoniczne

Avaya IP Office to uproszczenie komunikacji i współpracy w przedsiębiorstwie. Przejście od zwykłych połączeń do uzyskania prawdziwej produktywności dzięki narzędziom, które pozwalają pracownikom na aktywne dostarczanie wartości, zapewnianie klientom satysfakcji i angażowanie współpracowników w działania, które dają znaczące rezultaty.

Rozwiąznie IP Office umożliwia wdrażanie w chmurze, lokalnie lub hybrydowo wraz z możliwością przejścia na inne rozwiązanie w dowolnym momencie. Avaya Equinox zapewnia jedną aplikację do rozmów głosowych, wideo, wysyłania wiadomości tekstowych, organizowania konferencji i zarządzania kalendarzem oraz pozwala pracownikom na utrzymanie wydajności na dowolnym urządzeniu i w dowolnej lokalizacji. 

Avaya Equinox zapewnia jedną aplikację do rozmów głosowych, wideo, wysyłania wiadomości tekstowych, organizowania konferencji i zarządzania kalendarzem oraz pozwala pracownikom na utrzymanie wydajności na dowolnym urządzeniu i w dowolnej lokalizacji. 

Avaya IP Office to szereg innych funkcjonalności aby je poznać zapraszamy do kontaktu firmą Nexustelecom Integratorem który od 5 lata jest w pierwszej trójce najlepszych partnerów wdrożeniowych rozwiązań Avaya w Polsce. 


 • Avaya IP Office 500

  Avaya IP Office 500

  Dostępny

  P/N: 700476005

  Dzięki Avaya IP Office małe i średnie przedsiębiorstwa mają dostęp to taniego, elastycznego i potężnego rozwiązania komunikacji w firmie. Wystarczy wybrać odpowiednie funkcje i dać przedsiębiorstwu nowe możliwości wraz z rozwojem działalności i napotykaniem kolejnych wyzwań. Niezależnie od wybranej wersji IP Office Avaya oferuje wsparcie i ponad 100 lat doświadczenia w dostarczaniu małym i średnim przedsiębiorstwom rozwiązań dla komunikacji. Więcej informacji o produkcie w pliku - kliknij na: Avaya IP Office 500 v2 

  W celu omówienia wszystkich funkcjonalności systemu Avaya IP Office 500  | Zapraszamy do kontaktu z firmą Nexustelecom

  Uwaga: Podana cena to szacunkowy koszt jednego dnia wdrożenia wystemu Avaya IP Office  

  SZCZEGÓŁY
  WYNAJMIJ
  1 200,00 zł
22 426 26 26 bok@lovelectro.pl

Warning: PHP Startup: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: PHP Startup: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: PHP Startup: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0